O MNIE


Cześć! Jestem Patrycja. Mam 23 lata i jestem typowym zodiakalnym bliźniakiem. O ile w horoskopy nie wierzę, tak opis tego znaku w 95% się zgadza.
Jestem osobą bardzo gadatliwą, która uwielbia wiedzieć, co w trawie piszczy. Szczerość, to moje drugie imię. Jedni mnie za to szanują, inni mnie nie lubią. Często mówię co myślę i nie interesuje mnie "co powiedzą inni". Bardzo cenię sobie w ludziach tą cechę. Poza tym ważna jest dla mnie lojalność wobec drugiej osoby.
W 2014 roku, po roku czasu przerwałam studia i wyjechałam do Niemiec.
Jestem osobą odważną i odpowiedzialną. Uwielbiam czytać książki, w związku z czym korzystam z każdej wolnej chwili i pochłaniam je jedna za drugą.
Jak to (nie) typowa kobieta, uwielbiam świat kosmetyków i ubrań. Mój styl opisałabym jako prosty.
Bardzo ważny jest dla mnie szacunek do drugiego człowieka. Uważam, że każdy z nas jest wyjątkową osobą, którą warto poznać. Nigdy nikogo nie przekreślam, wręcz przeciwnie - staram się zrozumieć. Jestem zdania, że każdy w swoim życiu może postępować jak mu się tylko podoba. Jestem zwolenniczką dobrego humoru i korzystania z każdej chwili.
Uważam, że szczęścia nie trzeba szukać, bo jest ono na wyciągnięcie ręki.
Wszędzie jest mnie pełno. Jestem małym WIELKIM człowieczkiem.
W życiu stawiam na rozwój osobisty i komunikację międzyludzką.
Na co dzień pracuję w niemieckiej firmie na pełny etat. W wolnych chwilach (a przyznam, że jest ich dość mało) staram się rozwijać, uczyć, pisać bloga itp.
Nie mam pojęcia dokąd zaprowadzi mnie moje życie, jednak staram się robić wszystko, aby cieszyć się każdą chwilą i doceniać to, co mam.

Od kilku lat zajmuję się także fotografią. Moje hobby przerodziło się w coś nieco poważniejszego i tym chciałabym się zajmować zawodowo.Poniżej zamieszczam odpowiedzi na zadawane przez Was najczęściej pytania: 

1. Ile masz wzrostu? 157 cm.
2. W jakiej części Niemiec mieszkasz? Okolice Frankfurtu nad Menem.
3. Co studiowałaś? Doradztwo filozoficzne i coaching w Katowicach.

2 komentarze

  1. Hallo:) Patrycja, jestes mlodziutka piekna, madra i sympatyczna kobieta!!! Z Twojego opisu moge napisac wiecej pieknych slow, tak szczerze od serca. Dlaczego ? Tak wlasnie Cie odebralam. Napisze tak jestes odwazna. Ja az tak odwazna nie bylam, ale moze gdyby bylo tak jak jest tzn wsiadam i jade tam gdzie uwazam bo to mozliwe to mysle zrobilabym dokladnie to samo! Pieknie, nie pozwol aby zycie tzn ludzie Cie zmienili zwlaszcza tu tzn w niemczech(30 lat zyje) Jestem z 3.06.;) to mysle chyba tak troszeczke jestesmy podobne ;) Wszystko co napisalas mi sie podoba. Ostatnie zdanie to tak jakbym sama siebie slyszala.:O Tak a wiesz ile sie juz nasluchalam ...cyt... a bo Tobie sie wszystko podoba...a Ty to jestes zawsze szczesliwa...takk to sie wielu osobom nie podoba ...ale wiesz co??? ...to nie moj problem:)PATRYCJO, zdrowia, szczescia, radosci, powodzenia wspelnianiu wszystkich marzen, cierpliwosci bo zawsze wynagradza, wszelkiej pomyslnosci i nie pozwol aby zniszczono w Tobie uczucia!!! Nawet jak wiatr w oczy to mysli pozytywne!!!Milo mi bylo Cie poznac ...pozdrawiam serdecznie! Kocham muzyke taka MOJA;) https://www.youtube.com/watch?v=V-csaBBACas a ta jest juz zdecydowanie MOJA:) https://www.youtube.com/watch?v=t7M4HUoglsI i takiej zawsze w sercu muzyki Ci zycze!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Hallo:) Patrycja, jestes mlodziutka piekna, madra i sympatyczna kobieta!!! Z Twojego opisu moge napisac wiecej pieknych slow, tak szczerze od serca. Dlaczego ? Tak wlasnie Cie odebralam. Napisze tak jestes odwazna. Ja az tak odwazna nie bylam, ale moze gdyby bylo tak jak jest tzn wsiadam i jade tam gdzie uwazam bo to mozliwe to mysle zrobilabym dokladnie to samo! Pieknie, nie pozwol aby zycie tzn ludzie Cie zmienili zwlaszcza tu tzn w niemczech(30 lat zyje) Jestem z 3.06.;) to mysle chyba tak troszeczke jestesmy podobne ;) Wszystko co napisalas mi sie podoba. Ostatnie zdanie to tak jakbym sama siebie slyszala.:O Tak a wiesz ile sie juz nasluchalam ...cyt... a bo Tobie sie wszystko podoba...a Ty to jestes zawsze szczesliwa...takk to sie wielu osobom nie podoba ...ale wiesz co??? ...to nie moj problem:)PATRYCJO, zdrowia, szczescia, radosci, powodzenia wspelnianiu wszystkich marzen, cierpliwosci bo zawsze wynagradza, wszelkiej pomyslnosci i nie pozwol aby zniszczono w Tobie uczucia!!! Nawet jak wiatr w oczy to mysli pozytywne!!!Milo mi bylo Cie poznac ...pozdrawiam serdecznie! Kocham muzyke taka MOJA;) https://www.youtube.com/watch?v=V-csaBBACas a ta jest juz zdecydowanie MOJA:) https://www.youtube.com/watch?v=t7M4HUoglsI i takiej zawsze w sercu muzyki Ci zycze!!!

    OdpowiedzUsuń

TOP