17 marca 2018

Oświadczenie

Kochani, z przykrością muszę napisać, że przez czas dłużej nieokreślony ten blog nie będzie prowadzony ani aktualizowany.
Niestety nie mogę już robić wszystkiego na raz, bo czas mi na to kompletnie nie pozwala. I jakkolwiek bym wszystkiego nie organizowała, czas który poświęcam na pracę i fotografię pochłania każdą moją chwilę, nie wspominając o tym, że chciałabym też czytać książki, spotykać się ze znajomymi i mieć parę chwil dla moich kociaków.

Zostałam "zmuszona" do określenia swoich priorytetów, a te są chyba od dawna wiadome.
W skrócie tylko napiszę, że tutaj w Niemczech odnalazłam swoje miejsce, poznałam wielu wspaniałych ludzi, na których zawsze mogę polegać i na pewno nie planuję powrotu do kraju.
W 90% otaczam się obcokrajowcami i muszę przyznać, że ten wyjazd, to było najlepsze, co w życiu zrobiłam.

Od dnia dzisiejszego zapraszam Was do odwiedzania mojej strony, na której też jest możliwość komentowania. Wkrótce będzie pojawiać się wiele nowości, bo i sezon na zdjęcia się rozpoczął, z czasem też nieco przebuduję stronę (...)
Mam mnóstwo pomysłów i planów odnośnie tego jak spełniać swoje marzenia i sprawić, żeby stały się rzeczywistością.


Jestem też na Facebooku i Instagramie. Tam pewnie będę zaglądać częściej, więc jeśli macie ochotę, to zaglądajcie, obserwujcie, komentujcie i trzymajcie kciuki! 


Dziękuję za to, że przez ten czas byliście ze mną i być może do usłyszenia/zobaczenia/napisania.

13 komentarzy

 1. Ja właśnie dzisiaj trafiłam na Twój blog, a tu taka wiadomość. Szkoda, ale rozumiem. Każdy ma w życiu jakieś priorytety, a doba ma tylko 24h. Mam nadzieję, że kiedyś tu wrócisz. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Są sprawy ważne i ważniejsze. A najważniejsze to te,które sprawiają,że jesteśmy szczęśliwi. Masz swoje priorytety i za nimi podążaj! Jak pojawi się więcej czasu i chęci to wracaj tu,bo miło się czytało Twoje teksty. Powodzenia i pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykro, że znikasz, ale rozumiem Cię. Życzę powodzenia, żyj pełnią życia, rozwijaj się i bądź szczęśliwa! Jak znajdziesz chwilę by się na blogu pojawić to z przyjemnością do Ciebie zajrzę. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż, szkoda, ale doskonale cie rozumiem. Człowiek nie może robić wszystkiego i trzeba po prostu określić sobie priorytety i się ich trzymać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki za dalszy rozwój. powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzije ze tu z czasem wrocisz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczerze nie spodziewałam się czegoś takiego po tylu latach! Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze tutaj wrócisz :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To dobrze, że wiesz czego chcesz i potrafisz określi tak jasno swoje priorytety. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 9. Doskonale to rozumiem, bo sama przez ponad pół roku nie aktualizowałam bloga... Praca, dom, życie rodzinne czy towarzyskie... Na wszystko trzeba czasu i niestety, ale blogi trochę tego wolnego czasu zjadają. I mimo, że to fajna odskocznia od rzeczywistości i rozrywka, to jednak czasem trzeba z niej zrezygnować. Pozdrawiam, wszystkiego dobrego i czekam na nowy wpis :)

  OdpowiedzUsuń

TOP